Internetový obchod spotrebak.cz v novém kabátě

Dne 19.11.2001 byla oficiálně spuštěna nová verze internetového obchodu spotrebak.cz. Společně s novým designem dochází k nasazení nové verze aplikace internetového obchodu RedShop 3.1 a podstatnému rozšíření nabízeného sortimentu zboží. Všechny provedené změny sledují společný cíl – zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

shop.expert™ - inteligentní prodavač
Technologie shop.expert™, vyvinutá společností ABC Systems, představuje špičku mezi internetovými obchodními systémy. shop.expert™ pracuje na serveru spotrebak.cz s rozsáhlou znalostní databází obsahující 321 tisíc záznamů s informacemi, který spotřební materiál je možné použít ve které tiskárně. Poprvé v České republice se technologie shop.expert™ objevuje při prodeji příslušenství k mobilním telefonům. Zde systém využívá znalostní databáze o 4,5 tisících záznamů.

Tak jako shop.expert™ nezná své zboží žádný prodavač.


O internetovém obchodě spotrebak.cz
Internetový obchod spotrebak.cz zahájil svůj provoz v březnu 1998. Jako třetí internetový obchod v ČR získal v listopadu 1999 certifikát Asociace pro elektronickou komerci (APEK) – “Nákup bez obav”. spotrebak.cz se od svého založení specializuje na dodávky spotřebního materiálu pro kancelářskou techniku a v této oblasti dosáhl mezi čistě internetovými obchody dominantního postavení.

Internetový obchod Spotrebak.cz stojí plně na technologiích společnosti ABC Systems, s.r.o., která obchod vyvinula a zajišťuje jeho provoz a vývoj.


O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Mezi běžnými uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz. Mezi další projekty společnosti patří například server o využití internetu v podnikání e-komerce.cz.


Kontakty:

ABC Systems, s.r.o.
Trnkova 156, 628 00 Brno

tel: +420–547227147

https://abcsys.cz
info@abcsys.cz

Kontaktní osoba:
Martin Bezdíček,
martin.bezdicek@spotrebak.cz
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys