Zpravodajský server e-komerce.cz má nového majitele

Brno, 19. dubna 2001: Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala novým majitelem zpravodajského serveru e-komerce.cz. Celková hodnota transakce je 500 000 Kč.

e-komerce.cz je vedle reklamního systému Mr.Lin(x) druhým významným projektem společnosti Clark NetProject, spol. s r.o., která se na začátku tohoto roku stala dceřinou společností Computer Press a.s.

"Jsem velmi rád že server e-komerce.cz získal silného a schopného vlastníka, který zajistí jeho další růst a vývoj. Naši čtenáři se mají již v blízké době opravdu na co těšit.", řekl šéfredaktor serveru Pavel Hrůza.

"Paradoxně nejtěžší na celé transakci bylo rozhodování o tom, zda zveřejnit či nezveřejnit její cenu. Nakonec jsme tak učinili, protože se domníváme, že se jedná o jednoznačně pozitivní signál pro všechny investory. e-komerce.cz je vynikající projekt s obrovským potenciálem růstu, který přesně zapadá do naší investiční strategie." dodal Emil Čelustka, jednatel společnosti ABC Systems.


O projektu e-komerce.cz:
Zpravodajský server e-komerce.cz poskytuje informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci - APEK (http://www.apek.cz), která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů. Více informací na adrese https://e-komerce.cz


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:
Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů. Prvním je spotrebak.cz (https://spotrebak.cz) - obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (https://pameti.cz) - obchod nabízející paměťové moduly specializovaných výrobců. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)


Kontakty:

e-komerce.cz - informace pro novou ekonomiku
Trnkova 156, 628 00 Brno
Tel: 547227147
redakce@e-komerce.cz
https://e-komerce.cz

Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys